Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 5202
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zachęcają do udziału w wyborach

Wtorek, 3 października 2023, 15:26
Aktualizacja: 15:49
Autor: red
Wałbrzych: Zachęcają do udziału w wyborach
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
"Nie śpij, bo Cię przegłosują!" pod takim hasłem odbyła się dziś konferencja prasowa mająca zachęcić wałbrzyszan do udziału w wyborach parlamentarnych, które już 15 października.
- Za mniej niż dwa tygodnie wybory parlamentarne, chyba najważniejsze w historii. Wybory to wielkie święto demokracji i nie możemy przespać tego momentu! Dzisiaj wspólnie z wałbrzyską młodzieżą i Młodzieżową Radą Miasta Wałbrzycha zachęcaliśmy młodych do pójścia na wybory. Pamiętajmy, że głosowanie to czas decyzji o kształcie państwa – od wartości po gospodarowanie pieniędzmi. Nie pozwólmy, aby inni wybrali za nas. Każdy głos się liczy, bo wynik to suma indywidualnych wyborów - komentuje prezydent Roman Szełemej.
- Podczas dzisiejszej konferencji „Nie śpij, bo Cię przegłosują!” najważniejsza była obecność i głos wałbrzyskiej młodzieży. Ci młodzi ludzie chcą iść na wybory, bo przyszłość naszego kraju nie jest im obojętna. Często młodzież myśli, ze polityka ich nie dotyczy - nic bardziej mylnego! Polityka ma wpływ na życie młodych ludzi. Dlatego tak ważny jest udział w wyborach! - dodaje wiceprezydent Sylwia Bielawska.

Twoja reakcja na artykuł?

20
27%
Cieszy
13
18%
Hahaha
2
3%
Nudzi
1
1%
Smuci
5
7%
Złości
32
44%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (66)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group