Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1749
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zachęcamy do głosowania na PSP nr 15

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 17 czerwca 2012, 14:21
Aktualizacja: 14:21
Autor: PAW
Uczniowie PSP nr 15 zachęcają do głosowania na swoją placówkę
Fot. PAW
Już po raz szósty organizowany jest konkurs „'Kolorowe boiska''. Startują w nim jedynie szkoły zaproszone przez kuratora oświaty, a do wygrania jest wielofunkcyjne boisko sportowe.

Jedyną wałbrzyską placówką oświatową, która bierze udział w konkursie, jest PSP nr 15 w Wałbrzychu.

Szkoła wykonała zadanie konkursowe, które polegało na wykonaniu pracy plastycznej. Uczniowie zrobili makietę boiska, przygotowali papierowe stroje uczestników widowiska, stworzyli zakładkę w internecie. Teraz, by mieć szansę do wygrania dla szkoły boiska sportowego lub innych nagród, potrzebna jest Państwa wsparcie. Dzięki waszym głosom PSP nr 15 musi znaleźć się w pierwszej dziesiątce uczestników.

Trzeba wejść na stronę www.koloroweboiska.pl, w lewym górnym rogu odszukać pole, załóż konto, i używając swojego adresu e-mail zarejestrować się. Na podany adres internetowy otrzymają Państwo link aktywujący konto. Po jego kliknięciu, można głosować na wybraną pracę. By zagłosować na naszą szkołę wystarczy wybrać na mapie województwo dolnośląskie lub wpisać nazwę naszego miasta. Głosujemy codziennie do 18 czerwca.
- Jesteśmy jedyną szkołą w Wałbrzychu, jedną spośród jedenastu w województwie. Boisko, które jest główną nagrodą, bardzo przydałoby się nam i mieszkańcom Wałbrzycha –mówią uczniowie PSP nr 15 w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group