Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4453
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zadecydowały karne

Czwartek, 19 stycznia 2023, 9:54
Aktualizacja: 9:55
Autor: PAW
Wałbrzych: Zadecydowały karne
Fot. użyczone
Za nami kolejny Turniej Victoria Cup, który rozegrano w hali Toyota Manufacturing.

Tym razem dla rocznika 2014 organizatorzy turnieju - Stowarzyszenie Młode Wilki Szczawno-Zdrój ściągnęli do Wałbrzycha bardzo mocne drużyny, nie tylko z Dolnego Śląska, ale i województwa lubuskiego. Smaczkiem było zaproszenie przez Młode Wilki do Wałbrzycha zespołu z Czech - Slovana Bromouw.

Wszystkim meczom towarzyszyło mnóstwo emocji, nie zabrakło pięknych goli, fantastycznych interwencji bramkarskich, a zgromadzeni na trybunach kibice głośnym dopingiem wspierali swoje drużyny. W wielkim finale Victoria Cup spotkały się zespoły Zagłębia Lubin i Górnika Nowe Miasto. Mecz, który był bardzo emocjonujący, wyrównany i trzymający w niepewności liczną publiczność, ostatecznie zakończył się remisem 1:1. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywał zespół z Wałbrzycha. Trzecie miejsce zajęli goście z Czech, którzy w „małym finale” pokonali solidny zespół Champion Świebodzice. W turnieju wzięły udział ponadto zespoły AP Chojnik, Promień Żary, Due Soccer i gospodarze - Młode Wilki Szczawno-Zdrój.

Klasyfikacje indywidualne:
Najlepszy bramkarz turnieju: Tymek Joński – Górnik Nowe Miasto
Najlepszy zawodnik: Marcel Garliński – Zagłębie Lubin
Najlepszy strzelec: Józef Nowak - Slovan Bromouw

Organizatorzy turnieju Stowarzyszenie Młode Wilki składają gorące podziękowania sponsorowi turnieju - Zakładom Koksowniczym Victoria za pomoc finansową, bez której nie można byłoby zorganizować zawodów na tak wysokim poziomie.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
60%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group