Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3204
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Zadecydują o losie radnego

Sobota, 24 września 2022, 9:54
Aktualizacja: 10:05
Autor: opr. PAW
REGION, Szczawno-Zdrój: Zadecydują o losie radnego
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczawnie–Zdroju Adam Motyka zaprezentował stanowisko w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Michała Brody, który nie dostarczył w tym roku wymaganych przez ustawę o samorządzie dokumentów w sprawie oświadczenia majątkowego.

Na najbliższy poniedziałek 26 września w Szczawnie-Zdroju została zwołana sesja, podczas której radni podejmą decyzję i ustosunkują się do losów w radzie miejskiej radnego Michała Brody.

- Jedną z ważniejszych czynności, którą wykonują radni jest złożenie oświadczenia majątkowego za poprzedni rok - informuje Adam Motyka. - Do 2 maja do mnie jako przewodniczącego rady oświadczenia złożyło 14 radnych. Oświadczenie radnego Michała Brody zostało złożone niepoprawnie i 23 maja radny otrzymał pismo z dodatkowym 2-tygodniowym terminem na prawidłowe złożenie oświadczenia. Ten termin wygasł 6 czerwca i radny tego nie zrobił i zgodnie z przepisami prawa, 7 czerwca wygasł mandat radnego Brody. Na najbliższej poniedziałkowej sesji radni będą zobowiązani do zajęcia stanowiska w przedmiotowej sprawie.

Twoja reakcja na artykuł?

18
50%
Cieszy
5
14%
Hahaha
2
6%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
9
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group