Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 3496
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zaginęła 82–letnia mieszkanka Boguszowa Gorc

Środa, 16 września 2015, 13:24
Aktualizacja: 13:26
Autor: opr.red.
Region: Zaginęła 82–letnia mieszkanka Boguszowa Gorc
Fot. www.walbrzych.policja.gov.pl
Wczoraj około godziny 16:00 wyszła z domu swojej córki w Jabłowie 82–letnia mieszkanka Boguszowa Gorc i do chwili obecnej nie powróciła. Kobietę szuka policja, straż pożarna, specjaliści z GOPR–u. Apelujemy do wszystkich, którzy mogą pomóc w znalezieniu zaginionej, by natychmiast kontaktowali się z wałbrzyską policją.

Wczoraj około godziny 16:00 wyszła z domu w Jabłowie, gdzie przebywała u swojej córki i do tej pory nie powróciła 82-letnia Stefania Koss. Kobieta jest mieszkanką Boguszowa Gorc.

Jak ustalili funkcjonariusze z wałbrzyskiej komendy w chwili wyjścia z domu ubrana była w długą, bordowo beżową w kratę spódnicę, białą bluzkę, rozpinany beżowy sweter i białe klapki. Kobieta ma 156 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, waga 47 kg, ma krótkie siwe włosy. Jak podaje rodzina, nie posiada żadnych znaków szczególnych.

Trwa akcja poszukiwawcza, w której udział biorą policjanci, strażacy oraz specjaliści z GOPR- u. Ponadto osoby poszukujące wyposażone są w radiowozy, samochody terenowe, kłady oraz psy służbowe. Wykorzystano również kamerę termowizyjną.

W przypadku zauważenia zaginionej, lub też posiadania jakiejkolwiek informacji, która może pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt z wałbrzyską policją pod nr 997.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group