Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5320
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zagrają dla Mai i Leny

Piątek, 15 września 2023, 9:37
Aktualizacja: 10:20
Autor: red
Wałbrzych: Zagrają dla Mai i Leny
Fot. organizatorzy
Rozpoczynamy zmagania na własnym terenie, a gramy dla Leny i Mai. Już w najbliższą niedzielę 17.09.2023 r. o godzinie 14:00 na stadionie miejskim przy ul. Kusocińskiego na Piaskowej Górze, Minersi podejmą drużynę Grizzlies Gorzów Wielkopolski.

Kiedy futboliści będą biegać po murawie, to niektórzy tylko mogą na to patrzeć. Jednak żeby nie było tak zawsze, postanowiliśmy pomóc dwóm gwiazdeczkom - Lenie i Mai. Te dwie małe istotki urodziły się w 28 tygodniu ciąży, razem z bratem. O ile chłopczyk miał dużo szczęścia, to brakło go dziewczynkom.

Wraz z partnerami przygotowaliśmy kilka atrakcji podczas pikniku charytatywnego, który rozpoczniemy o godzinie 12:00
rozrywkoland przywiezie 3 wielkie dmuchańce i za wrzucenie do puszki, nasze najmłodsze pociechy będą mogły się wspinać do woli, mustangangelswalbrzych przyjadą swoimi wielkimi i pięknymi, amerykańskimi samochodami i za wrzucenie do puchy będzie można się przejechać tymi krążownikami szos, bractwo motocyklowe walbrzych, blacdevils i wałbrzyscy motocykliści przyjadą maszynami na dwóch kołach i za wrzucenie do puchy na pewno zabiorą nas na przejażdżkę,

Rodzice dziewczynek wraz z przyjaciółmi przygotują dla nas kawę, herbatę, napoje i coś pysznego, a to wszystko będziemy mogli skosztować za wrzucenie do puchy.

Gwarantujemy moc atrakcji i uśmiechu, a na boisku walkę do ostatniego gwizdka.

Wszyscy razem możemy pomóc dziewczynkom stanąć na nogi.

https://zrzutka.pl/fnfrg3

https://www.siepomaga.pl/siostry-sadowskie

NR ZBIÓRKI PUBLICZNEJ: 2023/2095/KS
KRS (do 1,5%) :
0000396361
Cel szczegółowy 1,5%.

https://www.facebook.com/events/341079171594331/?active_tab=discussion

Kilka słów od rodziców:

Dokładnie 04.10.2020r ja-Ania i mój małżonek-Krzychu zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami trojaczków - Mai, Lenki i Tymka.
Dzieciaki urodziły się jako skrajne wcześniaki w 28 tygodniu ciąży.

Tymek w tym wszystkim miał dużo szczęścia i wyszedł z tego „cało”, Maja podczas porodu była niedotleniona dlatego zmaga się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym czterokończynowym - za miesiąc kończy 3 latka a nadal samodzielnie nie siedzi, natomiast Lenka cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe kończyn dolnych.

Dziewczynki są w pełni sprawne umysłowo i ich marzeniem i naszym przy tym również jest by dorównały bratu i rówieśnikom.

Kluczowy jest pierwszy rok życia dziecka, ale póki jeszcze są mniejsze mamy większe szanse na przywrócenie im sprawności, a mamy taką szansę tylko ogranicza nas budżet.

Nasze życie to ciągła intensywna rehabilitacja w domu, u fizjoterapeutów, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, wyjazdy do lekarzy a co się z tym wiąże ogromne koszty, stąd też nasza zbiórka oraz apel o pomoc.

Koszt tygodniowych rehabilitacji to 600zł, wyjazd na 5-cio dniowy turnus to około 9 tysięcy zł, nie mówiąc o sprzętach do rehabilitacji i wizytach u specjalistów. Ale każda rehabilitacja i turnus to nasze nowe postępy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
100%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group