Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 1889
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zagrali piłkarze z Ronal League

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 27 lutego 2011, 15:04
Aktualizacja: 15:05
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W grupie B wszystko jest już jasne, zwyciężyła ekipa Popławski. Zdecydowanie więcej emocji mamy w grupie A, gdzie walka o końcowy triumf rozegra się pomiędzy zespołami Art–Eko i Torbus Team.

Ronal League grupa B 10. kolejka

Kojoty – Spartan 1-6
Kojoty- P. Klimek
Spartan- B. Bobrowski (4),E. Osuchowski (2)

Grunwald – Wodociągi 3-3
Grunwald- M. Łysakowski, Ł. Pytlewski (2)
Wodociągi- P. Duroł (2), A. Nowomiejski

Diabły – Popławski Roboty Ziemne 5-12
Diabły- D. Lewandowski, M. Michnicki (2), S. Deja, Ł. Larski
Popławski- A. Domagała (9), M. Lichwa, M. Woszczyna, M. Mały

Studio Reklamy Logo – Auchan 9-1
Logo- P. Wosiński (2), D. Kucharski (3), P. Zasada (3), P. Szkudlarek
Suchan- G. Marszałek

NSK – Wagon Sobięcin 10-4
NSK- A. Borowiak (3), K. Worski (2), P. Jankowski (3), P. Schmidt
Wagon- S. Omietański (2), Ł. Podyma (2)

TKKF – Śródmieście 3-0 (vo)

Mecz zaległy

Wodociągi – Śródmieście 12-4
Wodociągi- D. Pawełczyk (3), J. Gryka (4), A. Cieszkowski (3), P. Duroł, T. Kramarczyk
Śródmieście- M. Krzymiński (2), P. Czeleń, G. Krzysik

Piłkarz kolejki: Artur Domagała (Popławski Roboty Ziemne)

Bramkarz kolejki: Mateusz Gawlik (Studio Reklamy Logo)

Tabela grupy B
1. Popławski – 10 – 30 – 87:36
2. Grunwald – 10 – 22 – 66:52
3. Kojoty – 10 – 21 – 57:46
4. Spartan – 10 – 19 – 65:47
5. NSK – 10 – 15 – 53:47
6. Wodociągi – 10 – 14 – 60:43
7. Logo – 10 – 13 – 58:44
8. Diabły – 10 – 12 – 42:47
9. Śródmieście – 10 – 9 – 45:71
10. Wagon – 10 – 8 – 35:61
11. Aauchan – 10 – 7 – 34:83
12. TKKF – 10 – 5 – 27:54

Grupa A 6. kolejka

Art.-Eko – Alanex Rupex 3-0
Art.- M. Waśko (3)

Czarni – Torbus Team 3-4
Czarni- M. Trembulak, P. Pierzchała, P. Marszałek
Torbus- T. Jarzębowski (3), M. Gryguć

Tesco- Ewangielu I 5-1
Tesco- S. Orzech, G. Rutecki (2), G. Szybiak (2)
Ewangielu- Z. Sobolewski

El Mix Kombatantów – Jóskowski Boys 3-1
El- Piotr Świętanowski, Paweł Świętanowski, D. Witosławsk
Boys- P. Borzych

Mecz zaległy

El Mix Kombatantów- Alanem Ropex 3-0

Piłkarz kolejki: Tomasz Jarzębowski (Torbus Team)

Bramkarz kolejki: Wojciech Rychłowski (El Mix Kombatantów)

1.Art-Eko – 6 – 16 – 28-15
2.Torbus Team – 6 – 15 – 37-28
3.El Mix Kombatantów – 6 – 12 – 27-30
4.Tesco – 6 – 10 – 30-22
5.Czarni – 6 – 9 – 39-27
6.Ewangielu I – 6 – 9 – 21-27
7.Alanex Rupex – 6 – 0 – 17-36
8.Jóskowski Boys – 6 – 0 – 10-34

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group