Fot. Fundacja Na Pomoc Zwierzętom
Jak donoszą mieszkańcy Boguszowa–Gorc, od około tygodnia na dachu hotelu i budynku OSiR–u w dzielnicy Gorce przebywa kaczka domowa.
- Kaczka czasem gdzieś znika, czyli najprawdopodobniej wraca do swojego gospodarstwa, które musi być gdzieś w pobliżu. Prosimy właściciela kaczki, gdy już kaczka przyleci do domu, o odpowiednie zabezpieczenie terenu siatką, bądź podcięcie lotek, gdyż kaczka wzbudza zainteresowanie i niepokój wśród mieszkańców. Też myślałam, że jest ranna i nie może odlecieć, służby zostały postawione w stan gotowości, jednak wzbiła się w powietrze i po kilku okrążeniach znów siadła na dachu hotelu - opowiada przedstawicielka Fundacji "Na Pomoc Zwierzętom".
Twoja reakcja na artykuł?
Czytaj również
Najnowsze
10:47 Świąteczno–Noworoczny Turniej Młodziczek 9:59 Znaleziono w zbiorniku wodnym ciało mężczyzny 8:01 Żona zadźgała byłego męża 6:41 Przywitaj Nowy Rok pod chmurką 6:31 Sylwestrowa prywatka na lodzie Piątek, 10:45 Świąteczno–Noworoczny Turniej Juniorek Piątek, 8:06 Dziś drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Piątek, 6:40 Przypominamy o świątecznym koncercie Piątek, 6:35 50–lecie Izby Adwokackiej Czwartek, 10:47 Dziś Boże Narodzenie Czwartek, 9:50 Wałbrzyski Kocioł znów stanął na wysokości zadania Czwartek, 8:04 Więcej policji na drogach Czwartek, 6:42 Potrącenie pieszych na przejściu dla pieszych Czwartek, 6:37 Sylwester na wieży widokowej Środa, 14:36 Dziś Wigilia