Piątek, 3 kwietnia
Imieniny: Ingi, Ryszarda, Pankracego
Czytających: 2696
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zainwestuj w Jedlinie

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Piątek, 24 stycznia 2020, 8:27
Aktualizacja: Sobota, 25 stycznia 2020, 8:17
Autor: red.
Fot. red.
Szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Szukasz miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej? Zainwestuj w Jedlinie–Zdroju!

Na terenie Gminy Jedlina-Zdrój do sprzedania znajdują się zarówno atrakcyjne mieszkania jak i inne nieruchomości zabudowane i niezabudowane, takie jak między innymi garaże, a także tereny inwestycyjne, umożliwiające prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej.

Warto zaznaczyć, że Gmina Jedlina-Zdrój jest bardzo dobrze skomunikowana z Gminą Wałbrzych, zarówno jeżeli chodzi o komunikację publiczną jak i o transport indywidualny. Dojazd do Centrum Wałbrzycha lub do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" jest bezproblemowy i szybki, co jest dodatkowym atutem przy wyborze miejsca zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty nieruchomości do sprzedaży w Jedlinie-Zdroju można uzyskać pod numerem telefonu: 74 851 09 63, na stronie internetowej www.jedlinazdroj.eu lub pisząc na adres e-mail: nieruchomosci@jedlinazdroj.eu

Wykazy nieruchomości do sprzedaży:

https://www.jedlinazdroj.eu/gospodarka/oferta-inwestycyjna-gminy/wykazy-nieruchomosci-do-sprzedazy-oddania-w-uzytkowanie-wieczyste-w-najem-lub-dzierzawe/

Ogłoszenia o przetargach nieruchomości:

https://www.jedlinazdroj.eu/gospodarka/oferta-inwestycyjna-gminy/ogloszenia-o-przetargach-nieruchomosci/

Oferta inwestycyjna Gminy Jedlina-Zdrój:

https://www.jedlinazdroj.eu/gospodarka/oferta-inwestycyjna-gminy/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
20%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
3
60%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~M 26-01-2020 22:45
Jeżeli wszystkie inwestycje będą tak działały jak wyciąg narciarski tor saneczkowy i park linowy to współczuję inwestorom. Z roku na rok coraz gorzej. Zero wkładu by działo coraz lepiej. Żal patrzeć jak wszystko niszczeje aż w końcu upadnie. Jak to jest i jak to się dzieje że dopóki coś jest gminne czy państwowe to się nie opłaca albo się nie da a wystarczy że przejdzie w prywatne ręce lub najem lub dzierżawę i nagle zaczyna przynosić zyski. Skoro gmina sobie nie radzi to niech ogłosi przetarg. Przykre to i wydawałoby się że czasy słusznie minione już były ale jak widać nadal pokutuje "Czy się stoi czy się leży to wypłatka się należy" Zarządzanie obiektami leży i bez względu na opcję polityczną będzie leżeć dopóki nie zacznie się rozliczać osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group