Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4310
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zakończenie ferii w OSK

Niedziela, 26 lutego 2023, 9:52
Aktualizacja: 12:33
Autor: red
Wałbrzych: Zakończenie ferii w OSK
Fot. organizatorzy
W drugim tygodniu zajęć organizowanych podczas ferii zimowych w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze uczestnicy warsztatów plastycznych wykonywali ramki fotograficzne oraz przyozdabiali tytułowe strony notatników.

Spotkanie z pracownikami Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych poświęcone było dokarmianiu ptaków. Po multimedialnej prezentacji i wykładzie dzieci wykonywały kule tłuszczowe ze smalcu i ziaren. Kule rozwieszone zostały na pobliskich drzewach terenu rekreacyjnego OSK.

Prelekcja edukacyjna dotyczyła zdrowego odżywiania się i ochrony zdrowia. Zajęcia prowadzone były przez przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe i warcaby oraz turniej sprawnościowy. Rozegrano mistrzostwa w bilardzie, cymbergaju i piłkarzykach. Na pożegnanie nagrodzono laureatów konkursu plastycznego „Żyjmy zdrowo” oraz zwycięzców rozgrywek sportowych i sprawnościowych.

Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w społeczną zbiórkę mokrej karmy dla zwierząt przebywających w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu. Jest to reakcja na apel schroniska, które potrzebuje karmy dla psów małych, dużych, seniorów, dorosłych i młodych.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group