Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2168
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zakończenie i rozpoczęcie roku w teatrze

Niedziela, 1 stycznia 2012, 17:59
Aktualizacja: 18:36
Autor: Sven
Wałbrzych: Zakończenie i rozpoczęcie roku w teatrze
Fot. Sven
Czy wszyscy państwo macie kieliszki z szampanem lub sokiem? – zapytali zebraną publiczność Danuta Marosz i Sebastian Majewski przed ostatnim w 2011 roku spektaklem Teatru Dramatycznego.

Publiczność, która tłumnie wypełniała foyer teatru, wśród której byli zarówno poseł Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, wicemarszałek sejmiku dolnośląskiego Jerzy Tutaj jak i przewodniczący rady powiatu Szymon Heretyk oraz prezydent Roman Szełemej wzniosła toast za kończący się rok 2011.

– Gdyby tekst toastu napisali nam Weronika Szczawińska i Bartek Frąckowiak, to mówilibyśmy teraz państwu o kulturowym znaczeniu wina. Gdyby ten tekst napisała Sylwia Hutnik, to mówiłyśmy teraz o degradującym wpływie alkoholu na życie kobiet, ale nie powiemy. Po prostu zaprosimy państwa na 307 premierę Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego, na „Kamasutrę. Studium przyjemności”. To autorskie spojrzenie Weronik Szczawińskiej i Bartka Frąckowiaka na traktaty o przyjemności. Ten spektakl jest dla przyjemności naszych umysłów. Zapraszamy – wezwali na widownię Danuta Marosz i Sebastian Majewski.

Spektakl będzie można oglądać w styczniu kilkukrotnie: 3, 13, 14, 15 i 22 stycznia.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group