Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3608
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Zakończył się remont w CK–MBP w Głuszycy

Piątek, 28 grudnia 2018, 6:36
Autor: red
REGION, Głuszyca: Zakończył się remont w CK–MBP w Głuszycy
Fot. UM Głuszyca
Dobiegła końca realizacja prac remontowych w ramach projektu pn. „Nowoczesna przestrzeń Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy”.

Zakres prac remontowych obejmował: remont i modernizację pomieszczeń i korytarzy w części budynku CK-MBP wraz z remontem i modernizacją pomieszczeń sanitarnych oraz z przebudową strefy wejścia i z budową podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Wymianie i renowacji poddane zostały także stolarka okienna i drzwiowa. Przeprowadzono również wymiany instalacji: C.O., elektrycznej i teleinformatycznej.

Środki na remont i modernizację głuszyckiego Centrum Kultury pozyskane zostały w ramach programu „Infrastruktura Domów Kultury” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który przyznał dotację dla Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy w wysokości 285.000 zł.” Realizację projektu wsparła Gmina Głuszyca wkładem własnym, wynoszącym 71.250 zł.

Celem programu, którym zarządza Narodowe Centrum Kultury, jest zapewnienie optymalnych warunków dla działalności domów i ośrodków kultury oraz centrów kultury i sztuki w zakresie edukacji kulturalnej i animacji kultury poprzez modernizację i rozbudowę ich infrastruktury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group