Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4828
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Zalecone zmiany już wprowadzone

Wtorek, 22 marca 2022, 13:26
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Zalecone zmiany już wprowadzone
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
W ostatnich dniach lutego br. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu Wydział Ruchu Drogowego poinformował Uzdrowiskową Gminę Szczawno–Zdrój o stwierdzonej nieprawidłowości w infrastrukturze drogowej.

W zgłoszeniu podano, iż jadąc ulicą H. Sienkiewicza w kierunku ulicy Słowackiego na wysokości posesji nr 16-17, celem poprawy bezpieczeństwa i płynności ruchu drogowego, zaleca się ustawić po prawej stronie tuż za znakiem informującym o końcu parkingu znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się) na wysokości ulicy H. Sienkiewicza 16-17. Z uwagi na obecnie parkujące pojazdy prawdopodobnie mieszkańców wyminięcie się dwóch pojazdów jest niemożliwe, bywa, że kierujący swoje pojazdy parkują tuż przed skrzyżowaniem o ruchu okrężnym, co dodatkowo utrudnia wjazd na skrzyżowanie.

Jako zarządca tej drogi gminnej niezwłocznie przystąpiono do realizacji zalecenia Policji. Po przeprowadzeniu niezbędnych procedur (projekt, uzgodnienia), 10 marca Gmina Szczawno-Zdrój otrzymała pozytywną decyzję ze Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu z zaleceniem wprowadzenia zakazu zatrzymywania znakiem B-36. Zalecane przez Policję drogową zmiany zostały wprowadzone.

Twoja reakcja na artykuł?

21
55%
Cieszy
5
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
5%
Smuci
1
3%
Złości
9
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group