Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4311
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zamek Książ dla WOŚP

Czwartek, 9 stycznia 2020, 6:43
Aktualizacja: Piątek, 10 stycznia 2020, 8:51
Autor: red
Wałbrzych: Zamek Książ dla WOŚP
Fot. użyczone
Najważniejsza akcja charytatywna czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 28, a wraz z nią Wałbrzych i Zamek Książ!

- W najbliższą niedzielę czyli 12 stycznia 2019 r. podobnie jak w latach poprzednich włączamy się w najpiękniejszy koncert charytatywny roku czyli ten który już od 28 lat gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Datek dla potrzebujących będzie można przekazać także na terenie naszego zamku– zaprasza prezes Zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska.

Kwesta wolontariuszy na terenie Zamku Książ to nie jedyna forma wsparcia najważniejszego wałbrzyskiego zabytku dla WOŚP. Podczas ubiegłorocznego finału w telewizji został wyemitowany reportaż na temat Książa, który realizował 13-letni podopieczny WOŚP, Kacper z Jaworzyny Śląskiej. Zwiedzenie po raz kolejny ukochanego Zamku Książ w Wałbrzychu było spełnieniem marzenia chłopca. Swoje ulubione miejsce pokazał ekipie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zafascynowany dolnośląską historią nastolatek w swojej terapii korzysta ze sprzętu ufundowanego przez WOŚP.

Wolontariusze WOŚP będą czekać w Książu przez całą niedzielę. To doskonała okazja, by włączyć się w tą szlachetną inicjatywę. Pomagajmy razem i wspólnie zagrajmy z WOŚP!

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
22%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
2
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group