Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3749
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Zamek w urzędzie

Piątek, 22 grudnia 2017, 7:52
Autor: red
REGION, Walim: Zamek w urzędzie
Fot. UG Walim
Fotografie przedstawiające gminną chlubę, ozdobiły ściany Urzędu Gminy Walim.

Najcenniejszy i będący pod zarządem gminy zabytek, od niedawna wita klientów i gości odwiedzających naszą jednostkę. Mowa o Zamku Grodno, który ze swoją architekturą wkroczył do progów instytucji przy ul. Bocznej 9 w Walimiu. Fotografie ukazujące ten wyjątkowy obiekt mieszczący się na szczycie góry Choina, ozdobiły dwie ściany. Są to: ściana przy kasie, po prawej stronie od wejścia oraz ściana w sekretariacie.
- Chcieliśmy podnieść estetykę naszego urzędu i uznaliśmy, że doskonałym rozwiązaniem zamiast farby, będzie fototapeta. Zamiast zwyczajnego odmalowania, postawiliśmy na promocję naszego "oczka" w głowie. Wizerunek zamku doskonale wpasował się w otoczenie, a mieszkańcy gminy doceniają pozytywną zmianę. Teraz nasz wyjątkowy zabytek możemy podziwiać codziennie - mówi Adam Hausman, Wójt Gminy Walim.

Zdjęcie w korytarzu pochodzi ze zbiorów własnych urzędu, natomiast zdjęcie zamieszczone w sekretariacie wykonała Katarzyna Simon, ubiegłoroczna laureatka konkursu "Zamek okiem fotografa" organizowanego przez Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group