Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 2308
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zamknięta ulica

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Środa, 20 listopada 2019, 7:30
Aktualizacja: Czwartek, 21 listopada 2019, 7:34
Autor: red
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Uwaga, ale całkowicie zamknięta zostanie ulica Bohaterów Warszawy w Szczawnie–Zdroju.

Informujemy, że od dnia 21 listopada (czwartek) ulica Bohaterów Warszawy będzie całkowicie zamknięta na odcinku od ul. Skłodowskiej-Curie do placu Wolności. Prosimy mieszkańców z ulic: Bukowa, Lipowa, Słoneczna o dojazd do swoich posesji od ulicy Mickiewicza. Przypominamy, że w obrębie ulic: Bukowa, Bohaterów Warszawy i Ofiar Katynia trwa duża inwestycja miejska, związana z remontem nawierzchni jezdni i chodników. Wartość prac to 2,8 mln zł, a dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych to 80 % kosztów.

Tymczasem dobiega końca remont na Chopina-Sienkiewicza. Wylana jest już druga warstwa asfaltu na ulicach Fryderyka Chopina i Henryka Sienkiewicza. Tym samym dobiega końca jedna z ważniejszych w tym roku inwestycji drogowych. Kolejne są w toku.

Kompleksowa modernizacja ul. Sienkiewicza i Chopina w Szczawnie-Zdroju obejmuje całkowitą wymianę nawierzchni drogi i chodnika na odcinku ponad pół kilometra, a także remont kanalizacji sanitarnej.
- Koszt inwestycji to ponad 2,3 mln zł, przypomnę tylko, że gmina uzyskała połowę dofinansowania z rządowego programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 – mówi Marek Fedoruk, burmistrz Szczawna-Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

10
77%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Zolza 21-11-2019 18:49
To może burmistrz Szczawna zjawi się na ulicy Chopina. Znowu nie ma wody od 12.00. Dziwnym trafem jakiś pracownik był uprzejmie nas poinformować że mamy sobie nabrać wodę która nadaje się tylko do WC. Przez poprzednie 3tygodnie nikt nikogo nie informował że nie będzie wody. A informacja o wylaniu drugiej warstwy asfaltu jest kłamstwem. Wstyd burmistrzu. Chodnika na Chopina pod kamienica 17 jak nie było tak nie ma. To kiedy koniec??? Czekam na odpowiedź

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group