Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 4098
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Zamknięta ulica

Środa, 20 listopada 2019, 7:30
Aktualizacja: Czwartek, 21 listopada 2019, 7:34
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Zamknięta ulica
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Uwaga, ale całkowicie zamknięta zostanie ulica Bohaterów Warszawy w Szczawnie–Zdroju.

Informujemy, że od dnia 21 listopada (czwartek) ulica Bohaterów Warszawy będzie całkowicie zamknięta na odcinku od ul. Skłodowskiej-Curie do placu Wolności. Prosimy mieszkańców z ulic: Bukowa, Lipowa, Słoneczna o dojazd do swoich posesji od ulicy Mickiewicza. Przypominamy, że w obrębie ulic: Bukowa, Bohaterów Warszawy i Ofiar Katynia trwa duża inwestycja miejska, związana z remontem nawierzchni jezdni i chodników. Wartość prac to 2,8 mln zł, a dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych to 80 % kosztów.

Tymczasem dobiega końca remont na Chopina-Sienkiewicza. Wylana jest już druga warstwa asfaltu na ulicach Fryderyka Chopina i Henryka Sienkiewicza. Tym samym dobiega końca jedna z ważniejszych w tym roku inwestycji drogowych. Kolejne są w toku.

Kompleksowa modernizacja ul. Sienkiewicza i Chopina w Szczawnie-Zdroju obejmuje całkowitą wymianę nawierzchni drogi i chodnika na odcinku ponad pół kilometra, a także remont kanalizacji sanitarnej.
- Koszt inwestycji to ponad 2,3 mln zł, przypomnę tylko, że gmina uzyskała połowę dofinansowania z rządowego programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 – mówi Marek Fedoruk, burmistrz Szczawna-Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

10
77%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group