Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2681
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi Półmaratonu

Piątek, 18 sierpnia 2017, 11:21
Autor: red
Wałbrzych: Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi Półmaratonu
Fot. organizatorzy
Już w najbliższą niedzielę startuje 18. Toyota Półmaraton Wałbrzych.

Wydawanie numerów i pakietów startowych:

- 18 sierpnia 2017 (piątek) 15:00 – 20:00 - Biuro zawodów - Salon Toyota Nowakowski Bielany Wrocławskie
- 19 sierpnia 2016 (sobota) w godzinach 16:00 – 20:30 na Hali Lekkoatletycznej im. Wałbrzyskich Olimpijczyków przy ul. Chopina 1, w Wałbrzychu (18:00 – 20:00 - Pasta Party (kolacja makaronowa: makaron z sosem, kawa, herbata, woda mineralna)
- 20 sierpnia 2016 (niedziela) w godzinach 7:00 – 9:45.

W tym samym okresie należy wypełnić i wrzucić do urny kupon do losowania. Podczas loterii, osoba wylosowana musi posiadać ze sobą dokument tożsamości (dokument można złożyć do depozytu w biurze zawodów, zostanie dostarczony na metę w miejsce losowania).

W hali lekkoatletycznej przygotowano dla uczestników przebieralnie, prysznice, przechowalnie rzeczy oraz depozyt rzeczy wartościowych. Numery startowe z systemem bezzwrotnych chipów elektronicznych w numerze, należy przypiąć z przodu koszulki.

Zbiórkę w sektorach zaczynamy od 10:20. Sektor startowy półmaratonu, podzielony będzie na strefy czasowe oznaczone czterema
tablicami: 1h 30 min, 1h 40 min, 1h 50 min, 2h 00 min. Na takie wyniki w półmaratonie bieg będą prowadzili oznakowani PACEMAKE-rzy z oznaczonymi wynikami na plecach. Prosimy o ustawianie się w sektorach wg. poziomu wytrenowania. Wszelkie klasyfikacje prowadzone będą wg czasów netto liczonych od momentu przekroczenia linii startu, do momentu przekroczenia linii mety, za wyjątkiem pierwszych 50 zawodników przekraczających linię mety, którzy będą mieli liczony czas brutto od momentu strzału startera.

Na trasie znajdować się będą 3 bufety: jeden przy hali lekkoatletycznej (woda + izotonik+pomarańcz) oraz na ul. Sikorskiego (woda + izotonik +banany+ sól). Uczestnicy zbliżający się do linii mety, proszeni są o kierowanie się do lewej strony, a biegnący na 2 okrążenia - do prawej strony. Po ukończeniu biegu zawodnicy mogą skorzystać ze świadczeń kulinarnych, znajdujących się w „strefie biegacza” zlokalizowanej na wałbrzyskim Rynku. Obsługę medyczną imprezy koordynuje dyspozytor wałbrzyskiego pogotowia.

Parking samochodowy w sobotę i niedzielę, dla uczestników XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych znajduje się obok hali lekkoatletycznej (wjazd od pl. Skarżyńskiego z ul. Lotników i Olimpijskiej. (W niedzielę tylko od ul Olimpijskiej). Zamknięcie dróg na trasie biegu w niedzielę od godz. 9:00 – 15:00. Parking samochodowy w niedzielę dla uczestników XVIII Toyota Półmaraton
Wałbrzych, którzy odebrali wcześniej numery i pakiety startowe, znajduje się na ul. Sikorskiego (przy Tauron) oraz Rycerskiej i przy ZUS (wjazd ulicą 1 go Maja od Sobięcina pod wiaduktem) - do godz. 10,00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group