Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3347
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zapraszamy na II Wałbrzyską Giełdę Pracy i Edukacji

Niedziela, 5 maja 2013, 9:05
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Zapraszamy na II Wałbrzyską Giełdę Pracy i Edukacji
Fot. organizatorzy
Przedsiębiorcy, przedstawiciele szkół wyższych, średnich i zawodowych z Wałbrzycha pojawią się 21 maja w hali OSiR–u przy ul. Wysockiego, z ofertą zatrudnienia oraz kształcenia na różnych poziomach.

Giełda zostanie zorganizowana po raz drugi przez Urząd Miejski w Wałbrzychu i Powiatowy Urząd Pracy. Bezrobotni i poszukujący pracy, będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracy bezpośrednio u potencjalnego pracodawcy i złożyć dokumenty aplikacyjne. Przyszli studenci i uczniowie dowiedzą się o możliwościach i profilach kształcenia w Wałbrzychu.

Przedsiębiorcy, którzy potwierdzili już swój udział to : RONAL, LEGIPOL, Wałbrzych International Production, Biedronka (Jeronimo Martin), Kaufland, Konsorcjum Autobusowe, AQUA-ZDRÓJ, JAMA, Epup, Komenda Miejska Policji, WKU - Straż Graniczna, DARR, ZUS, ZDKiUM, Agencja Pracy TRENKWALTER i Reanstad, DWUP - "EURES"- praca za granicą też tymczasowa, OHP - praca na wakacje.

Każdy przedsiębiorca, który szuka pracowników, może zgłosić swój udział w Giełdzie. Przypominamy, że udział jest bezpłatny, jednak liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu udziela Krzysztof Fila, 66 55 190.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group