Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2470
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Rzeczka: Zaskoczenie w Rzeczce

Środa, 17 listopada 2021, 6:40
Autor: red
REGION, Rzeczka: Zaskoczenie w Rzeczce
Fot. KMP Wałbrzych
Spore ilości narkotyków w postaci marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z domków jednorodzinnych oraz w budynku gospodarczym należącym do mieszkańca Rzeczki policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy.

W wyniku pracy operacyjnej mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odwiedzili w poniedziałek wieczorem jeden z domów mieszkalnych w powiecie wałbrzyskim. 41-letni mężczyzna nie krył zaskoczenia, kiedy policjanci podczas przeszukania pomieszczeń oraz położonego kilkaset metrów dalej budynku gospodarczego, m.in. w skrytce pieca znaleźli ukryty słoik z zielonym suszem roślinnym. Z zabezpieczonych narkotyków w postaci marihuany można było wykonać blisko 400 porcji handlowych tych środków odurzających.

41-latek ostatecznie został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie substancji zabronionych prawem wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Prokurator w Wałbrzychu zastosował w stosunku do podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Twoja reakcja na artykuł?

6
38%
Cieszy
2
13%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
44%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group