Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2719
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zasłużona emerytura

Niedziela, 15 marca 2020, 8:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 marca 2020, 8:22
Autor: red
Wałbrzych: Zasłużona emerytura
Fot. KMP Wałbrzych
W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczystość pożegnania odchodzących na emeryturę dwóch oficerów Policji. Na zasłużoną emeryturę odeszli Naczelnik Wydział Kryminalnego nadkom. Jarosław Słowikowski oraz Ekspert Zespołu Kontroli podinsp.Robert Sowiński.

Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Rafał Siczek i Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Mariusz Kucharczyk, na odprawie z udziałem kadry kierowniczej KMP w Wałbrzychu, uroczyście podziękowali policjantom odchodzącym na emeryturę za dotychczasową służbę. Spotkanie było nie tylko okazją do wyrażenia wdzięczności za ich dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie, ale także do podsumowania i wspominania lat spędzonych w służbie. Obu policjantów cechowało rzetelne i pełne poświęceń podejście do obowiązków służbowych. Teraz rozpoczął się dla nich kolejny etap życia.

Podinsp. Robert Sowiński rozpoczął swoją służbę w Policji w 1990 roku. Najpierw przez 6 lat służył w służbach kryminalnych, a od 1996 roku był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, by w 2000 roku objąć stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Mieroszowie. Służbę swoją zakończył jako Ekspert w Zespole Kontroli Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzych, gdzie służył od 2014 roku.

Nadkom. Jarosław Słowikowski rozpoczął swoją służbę w Policji w 1996 roku. Praktycznie od początku służby związany był z pionem kryminalnym. Od 1997 roku służył w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy w Wydziale Operacyjno-Rozpoznawczym, a od 2005 roku w Wydziale Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Od 2016 roku rozpoczął służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, najpierw jako Zastępca Komendanta Komisariatu Policji V w Wałbrzychu a od 2017 roku jako Naczelnik Wydziału Kryminalnego tej jednostki.

Twoja reakcja na artykuł?

8
29%
Cieszy
1
4%
Hahaha
1
4%
Nudzi
2
7%
Smuci
4
14%
Złości
12
43%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group