Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5590
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Witków: Zaśpiewali dla Niepodległej

Wtorek, 13 listopada 2018, 10:44
Aktualizacja: 12:38
Autor: red
REGION, Witków: Zaśpiewali dla Niepodległej
Fot. użyczone
Seniorzy ze Stowarzyszenia Klubu Seniorów w Witkowie uczcili 100. rocznicę odzyskanie przez Polskę niepodległości uczestnicząc w dolnośląskiej akcji zorganizowanej przez Urząd Wojewódzki i Radio Wrocław ZAŚPIEWAJMY DLA NIEPODLEGŁEJ.

To piękne muzyczne wydarzenie połączyło 10 listopada wielu Dolnoślązaków, by wspólnie z Orkiestrą Wojska Polskiego i Chórem KGHM, na Placu Wolności we Wrocławiu odśpiewać najbardziej znane pieśni patriotyczne, m.in. Piechotę, My, Pierwsza Brygada, Przybyli ułani pod okienko, Pierwszą Kadrową, Polskie kwiaty, Białe róże, O mój rozmarynie oraz Rotę i Mazurka Dąbrowskiego.
- Było pięknie i dostojnie, każdy uczestnik otrzymał pięknie wydany na tę okoliczność śpiewnik i odznakę pamiątkową. Udział w akcji był możliwy dzięki dofinansowaniu Fundacji Banku Spółdzielczego Oddziału w Kamiennej Górze, za co serdecznie dziękujemy. To już kolejne dofinansowanie tej instytucji dla naszego stowarzyszenia na działania obchodów niepodległościowych - mówią członkowie Klubu Seniora.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group