Środa, 8 lipca
Imieniny: Elżbiety, Eugeniusza
Czytających: 2459
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastąpili dorosłych

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 2 czerwca 2020, 6:33
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2020, 9:21
Autor: red
Fot. UM Boguszów–Gorce
Święto, które wypada na początku czerwca, jest ulubionym dniem w kalendarzu wielu dzieci.

W Dzień Dziecka, od 1994 roku w Polsce obraduje Sejm Dzieci i Młodzieży. Jest to akcja propagująca parlamentaryzm wśród młodzieży. Z podobną propozycją wyszedł Urząd Miejski w Boguszowie – Gorcach do dzieci aktywnie działających na terenie miasta. 1 czerwca funkcję Burmistrza Miasta przejął Dawid Mazurek, stanowisko Sekretarza Miasta objęła Sara Mazurek, a Komendanta Straży Miejskiej dzielnie zastąpił Tadeusz Woźniak. Przekazanie uprawnień podpisane zostało w gabinecie Zastępcy Burmistrza Miasta Sebastiana Drapały.

Dzień nie należał do tych najłatwiejszych. Dzieci poznały codzienne sprawy, problemy, z jakimi boryka się miasto. Burmistrz Dawid Mazurek miał wiele pytań, na które uzyskał szczegółowe odpowiedzi. Sekretarz Miasta Sara Mazurek, podczas wręczania upominków na meczu piłki nożnej zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka, poznała boguszowiankę, która od razu została jej przyjaciółką. Komendant Straży Miejskiej Tadeusz Woźniak nie miał czasu na sprawy polityczne i w całości poświęcił się sprawom społecznym. Ukoronowaniem dnia był piękny i pyszny tort.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Gino 3-06-2020 8:31
Mam nadzieję że te dzieciaki zostaną na tych stanowiskach Nowy burmistrz umie się chociaż wypowiedzieć a nie się jaaaaaakkkkkkaaaaaa jak drapala i nie jest łakomy na pieniądze jak cichura A najmłodszy komendant przynajmniej wie co ma robić a nie lata i nie wie gdzie i co

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group