Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 2329
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Zatańczyli z pasją

Piątek, 20 grudnia 2019, 7:18
Aktualizacja: Sobota, 21 grudnia 2019, 8:14
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Zatańczyli z pasją
Fot. organizatorzy
Taniec, dziecięca energia, widownia wypełniona po brzegi oraz świąteczna, bożonarodzeniowa atmosfera, a wszystko to podczas spotkania podsumowującego projekt taneczny realizowany w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

W piątek 13 grudnia, z przytupem i tanecznym krokiem podsumowany został projekt pt. "Taniec naszą pasją" (dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce).

W ramach projektu do września do grudnia w czarnoborskim Centrum Kultury odbywały się profesjonalne warsztaty tańca STREET DANCE oraz HIP-HOP dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadziła - Renata Łukaszewicz Szczepanik (utytułowana instruktorka tańca oraz doświadczony pedagog). Podczas pokazu młodzi tancerze nie tylko pochwalili się swoimi umiejętnościami ale też porwali do tańca wszystkich swoich młodszych i starszych kolegów.

Przygoda z programem "Działaj lokalnie" dobiegła końca jednak, jak zapowiadają organizatorzy, od stycznia zajęcia będą kontynuowane, tym bardziej, że chętnych by tańczyć hip-hop w Czarnym Borze nie brakuje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group