Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4962
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Zatrważające statystyki

Wtorek, 16 lutego 2021, 6:48
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Zatrważające statystyki
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci codziennie sprawdzają uprawnienia do kierowania pojazdami. Tylko w samą niedzielę zatrzymali kolejnych czterech kierujących w wydanymi przez sąd tzw. „zakazami”. Jeden z mężczyzn miał dodatkowo decyzją starosty cofnięte uprawnienia.

Do pierwszej z kontroli doszło w niedzielę po godzinie 2.00 w nocy. 23-letni mieszkaniec naszego miasta trafił w ręce policjantów Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach, kiedy na ul. Kosynierów w tej miejscowości jechał samochodem osobowym. Mężczyzna miał orzeczony w 2020 roku zakaz kierowania pojazdami.

Dwie godziny później funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Ceglanej w Wałbrzychu 32-letniego wałbrzyszanina również jadącego samochodem osobowym. I w tym przypadku mężczyzna miał orzeczony w poprzednim roku przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakaz kierowania pojazdami.

Przed godzina 13:00 inny patrol ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy w Unisławiu Śląskim kontrolował 48-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna poruszał się samochodem osobowym pomimo wydanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w 2020 roku zakazu kierowania pojazdami oraz pomimo cofniętych wcześniej decyzją Starosty Powiatu Wałbrzyskiego uprawnień.

Ostatni z zatrzymanych na zakazie sądowym wpadł w niedzielę około godziny przed godziną 16:00. 26-letni mieszkaniec Wałbrzycha był kontrolowany przez policjantów ruchu drogowego na ul. Leśnej w Głuszycy. W trakcie legitymowania okazało się, że podejrzany również ma wydany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu - ale od 2019 roku - zakaz kierowania pojazdami.

Twoja reakcja na artykuł?

1
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
33%
Złości
4
44%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group