Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3808
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowa Ruda: Zatrzymani na gorącym uczynku

Czwartek, 11 października 2012, 6:17
Autor: opr.red.
Nowa Ruda: Zatrzymani na gorącym uczynku
Fot. red.
Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom Wałbrzycha, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do sklepu przemysłowego na terenie gminy Nowa Ruda.

W poniedziałek tuż po godz. 1:00 oficer dyżurny noworudzkiego komisariatu otrzymał informację, że w jednym ze sklepów zlokalizowanych na terenie gminy Nowa Ruda dochodzi do kradzieży. Policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali trzech mężczyzn usiłujących włamać się do sklepu.

Elementy kraty, które służyły do zamocowania kłódki zostały obcięte a drzwi wejściowe od sklepu wyważone. Mężczyznom nie udało się wejść do środka, ponieważ na widok patrolu zaniechali dalszych działań i podjęli ucieczkę. Policjanci zatrzymali całą trójkę. Okazało się, że wszyscy są mieszkańcami Wałbrzycha. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jeszcze w tym samym dniu zostali przesłuchani przez funkcjonariuszy i usłyszeli zarzut usiłowania dokonania przestępstwa kradzieży z włamaniem. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

źródło:www.klodzko.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group