Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2592
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zatrzymani na gorącym uczynku

Wiadomości: Nowa Ruda
Czwartek, 11 października 2012, 6:17
Autor: opr.red.
Fot. red.
Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom Wałbrzycha, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniem do sklepu przemysłowego na terenie gminy Nowa Ruda.

W poniedziałek tuż po godz. 1:00 oficer dyżurny noworudzkiego komisariatu otrzymał informację, że w jednym ze sklepów zlokalizowanych na terenie gminy Nowa Ruda dochodzi do kradzieży. Policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali trzech mężczyzn usiłujących włamać się do sklepu.

Elementy kraty, które służyły do zamocowania kłódki zostały obcięte a drzwi wejściowe od sklepu wyważone. Mężczyznom nie udało się wejść do środka, ponieważ na widok patrolu zaniechali dalszych działań i podjęli ucieczkę. Policjanci zatrzymali całą trójkę. Okazało się, że wszyscy są mieszkańcami Wałbrzycha. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jeszcze w tym samym dniu zostali przesłuchani przez funkcjonariuszy i usłyszeli zarzut usiłowania dokonania przestępstwa kradzieży z włamaniem. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

źródło:www.klodzko.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group