Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3258
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zatrzymano włamywacza

Środa, 17 października 2012, 11:24
Aktualizacja: 11:30
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Zatrzymano włamywacza
Fot. red.
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 21–letniego mieszkańca Boguszowa Gorc, którego podejrzewali o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Wałbrzycha.

Od kilku tygodni policjanci z czwartego komisariatu wraz z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pracowali nad sprawą włamania do jednego ze sklepów spożywczych w mieście. Łupem złodzieja padł alkohol i tytoń. Straty poniesione przez pokrzywdzonego to blisko 15 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze bardzo wnikliwie badali każdy ślad i informacje mogące naprowadzić ich na trop sprawcy tych przestępstw. Po szczegółowej analizie środowiska przestępczego policjanci wytypowali 21-letniego mieszkańca Boguszowa Gorc. Podczas zaplanowanej wcześniej akcji dokonali jego zatrzymania. 21-latek usłyszał już zarzuty. Przyznał się do winy. W wyjaśnieniach podał, że większość skradzionego towaru sprzedał nieznanemu mu mężczyźnie, a resztę pozostawił na własny użytek. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna ten był poszukiwany na podstawie nakazu przyjęcia do odbycia kary pozbawienia wolności wydanego przez sąd. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group