Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 3221
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zawłaszczyła samochód

Piątek, 17 grudnia 2021, 6:41
Autor: red
Wałbrzych: Zawłaszczyła samochód
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 32–letnią wałbrzyszankę, która dokonała przywłaszczenia m.in. samochodu dostawczego, działając na szkodę jednej z firm z terenu naszego miasta.

32-latka pracowała ostatnio w jednej z firm działających na terenie Wałbrzycha. Na początku tego miesiąca między nią a pracodawcą doszło do konfliktu na tle finansowym. Według zgłaszającego, kobieta w wyznaczonym czasie nie oddała powierzonego jej samochodu dostawczego, telefonu komórkowego oraz terminala płatniczego. Na początku właściciel firmy próbował dogadać się z wałbrzyszanką, jednak nie przyniosło to rezultatu, dlatego ostatecznie o zdarzeniu powiadomił Policję.

Funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczego drugiego komisariatu bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli działania w celu zatrzymania kobiety oraz odzyskania utraconego w wyniku przestępstwa mienia. 32-latka trafiła w ręce mundurowych przy ul. Kamienieckiej w Wałbrzychu. Funkcjonariusze odzyskali także samochód - który jak się okazało zaparkowany został w rejonie ogródków działkowych w dzielnicy Nowe Miasto - oraz telefon komórkowy.

32-latka stanie teraz przed sądem. Za przywłaszczenie powierzonego mienia grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
3
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
17%
Smuci
0
0%
Złości
5
42%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group