Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4499
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zawodnicy chcą grać dla kibiców

Poniedziałek, 6 września 2010, 15:52
Aktualizacja: 15:53
Autor: red
Zwrócił się do nas administrator nieoficjalnej strony internetowej koszykarzy Górnika Wałbrzych, by do publicznej wiadomości podać garść najświeższych informacji z klubu.

Oto treść:

Pewnie nie każdy z kibiców jest świadomy, jak wyglądała sytuacja w naszym Górniku przed sezonem. Z uwagi na znane kłopoty finansowe klubu było już niemal pewne, iż drużyna nie zostanie zgłoszona do rozgrywek 1 ligi. Jednak w ostatniej chwili chyba wszystkich bardzo mile zaskoczyli swoją postawą zawodnicy oraz trener. Po rozmowach z działaczami podjęli decyzję, iż będą reprezentować biało-niebieskie barwy bez wypłacanego im wynagrodzenia. Od klubu oczekują jedynie zapewnienia godnych warunków do rozgrywania meczów w Wałbrzychu i na wyjeździe, zorganizowania noclegów dla zawodników przyjezdnych oraz wyżywienia.

Jest to chyba ewenement na skalę nie tylko krajową, aby na tym poziomie rozgrywek zawodnicy dobrowolnie decydowali się na grę za darmo dla dobra klubu i miasta.

W związku z tak budującą postawą naszych zawodników wydaje mi się, iż my jako Kibice również powinniśmy coś dołożyć od siebie do utrzymania takiej drużyny w Wałbrzychu. W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców naszego klubu, którzy mogą w jakikolwiek materialny sposób (nie chodzi o gotówkę) wspomóc zespół. Chodzi przede wszystkim o zapewnienie wyżywienia (śniadania, obiady, kolacje) nawet dla pojedynczych zawodników oraz o noclegi na terenie Wałbrzych, Szczawna.

Wszelka pomoc, pomysły i propozycje mile widziane, a w sprawie konkretów proszę pisać na maila: wsparcie@gornik.walbrzych.pl (w treści oprócz propozycji wsparcia proszę podawać także telefon kontaktowy).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group