Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 5256
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zawodowe awanse

Sobota, 1 października 2022, 6:41
Autor: red
Wałbrzych: Zawodowe awanse
Fot. KMP Wałbrzych
W czwartek podczas odprawy służbowej z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztofa Lewandowskiego rozkaz personalny o awansowaniu na stanowisko Naczelnika Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odebrała podkom. Monika Rzehulka–Rzepa. Zastąpiła ona na tym stanowisku podinsp. Piotra Staniewskiego, który awansował w ostatnim czasie na Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy.

Podkom. Monika Rzehulka-Rzepa służbę w Policji rozpoczęła w 2004 roku. Wałbrzyska policjantka do końca 2012 roku pracowała w nieistniejącym już Komisariacie Policji IV w Wałbrzychu m.in. jako detektyw. Następnie przeniosła się do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzych, gdzie od 2017 roku była specjalistą Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą. Kolejno w 2019 roku awansowała na Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy, by w zeszłym roku wrócić, ale już jako zastępca, do Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą wałbrzyskiej komendy.

Asp. szt. Grzegorz Zapotoczny służbę w Policji rozpoczął natomiast w 1996 roku i pracował w prewencji w nieistniejących już komisariatach w Szczawnie-Zdroju oraz nr V w Wałbrzychu. W 2002 roku trafił do Wydziału Do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, gdzie kolejno był specjalistą, a następnie detektywem. Teraz i przed asp. szt. Grzegorzem Zapotocznym kolejne służbowe wyzwania.

Twoja reakcja na artykuł?

7
41%
Cieszy
5
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group