Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 3186
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zawody MTB w Lubawce

Wiadomości: Lubawka
Środa, 22 września 2010, 14:14
Aktualizacja: 14:15
Autor: PAW
Kolarze z Wałbrzycha wzięli udział w XVI Międzynarodowych Otwartych Zawodach Kolarskich MTB, które to zawody odbyły się w Lubawce.

Kolarze rywalizowali na dwóch etapach. Najpierw odbyła się jazda indywidualna na czas, a następnie wyścig ze startu wspólnego. Po podsumowaniu wyników z tych dwóch wyścigów sporządzono klasyfikację generalną.

I tak w generalce w kategorii junior młodszy wygrał Michał Czapla z Jamy Wałbrzych, a Wojciech Głuszek z wałbrzyskiego Górnika został sklasyfikowany na 11. miejscu. Wśród młodzików zwyciężył Paweł Przewięda z Górnika Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice, a jego klubowy kolega Kamil Gorzawski uplasował się na najniższym stopniu podium. Filip Helta z Jamy był czwarty, Krzysztof Skibiński z Górnika zajął 9. miejsce, a Patryk Matyga z Jamy był 18. W rywalizacji juniorek młodszych Karolina Piotrowska z Jamy wywalczyła 3. lokatę, a Paulina Nalepa, również z Jamy, była siódma. W kategorii młodziczek najwyżej z naszych zawodniczej, bo na 5. miejscu, uplasowała się Karolina Wolska z Górnika. Aleksandra Dmytrasz (Górnik) była szósta, Monika Lasota (Górnik) siódma, Karolina Grochalska (Górnik) ósma, Paulina Trębacz (Górnik) dziewiąta i Natalia Grochalska (Górnik) dziesiąta.

Wśród juniorek zwyciężyła Justyna Kwiecińska z Górnika, a Roksana Eksterowicz z Jamy była trzecia. U juniorów wygrał Dawid Bujalski z Jamy przed Wojciechem Wiśniewskim z Górnika, a inny kolarz Górnika – Tomasz Wiśniewski – ukończył imprezę na 6. pozycji. Wśród Masterów Mariusz Piotrowski z Jamy był szósty. W kategorii seniorów niezrzeszonych Tomasz Mach z Wałbrzycha uplasował się na 4. miejscu. Rywalizację wśród juniorów niezrzeszonych wygrał Grzegorz Skibiński z Wałbrzycha, a w kategorii Masters niezrzeszony Andrzej Matyga z Wałbrzycha zajął 8. lokatę.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group