Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 3034
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Zbierają podpisy

Wtorek, 22 października 2019, 15:25
Aktualizacja: Czwartek, 24 października 2019, 8:39
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Zbierają podpisy
Fot. Klub Radnych "Razem dla Boguszowa–Gorc"
Radni z Klubu Radnych "Razem dla Boguszowa–Gorc" zaczynają zbierać podpsiy pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania burmistrza Jacka C., który od grudnia ubiegłego roku przebywa w areszcie.

"Drodzy Państwo,
Szanowni Mieszkańcy Boguszowa-Gorc,

Pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym, 21.10.2019r, na ręce Zastępcy Burmistrza Miasta, P. Sebastiana Drapały zostało wręczone zawiadomienie o zamiarze przeprowadzenia w naszym mieście Referendum w sprawie odwołania Burmistrza Miasta Boguszów-Gorce.

Inicjatywa została podjęta na wniosek grupy Mieszkańców Miasta i stanowi odpowiedź na decyzję Rady Miasta, która w sierpniu b.r., podjęła uchwałę odrzucającą wniosek grupy Radnych "Razem dla Boguszowa-Gorc" o Referendum w tej sprawie.

Jako jeden z argumentów, Radni koalicji rządzącej a także Przewodniczący Rady Miasta podawali prawdopodobieństwo rozwiązania Rady Miasta jeśli Referendum takie byłoby skuteczne.

Referendum na wniosek Mieszkańców Gminy Boguszów-Gorce, bez względu na wynik głosowania, nie zagraża obecnej kadencji Rady Miasta, więc argument ten nie powinien być już przez tych Radnych podnoszony.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych krokach jakie w związku z zamiarem przeprowadzenia referendum będą podejmowane.

Więcej informacji podamy już wkrótce".

Klub Radnych "Razem dla Boguszowa-Gorc"

Twoja reakcja na artykuł?

26
79%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
5
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group