Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2164
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zbieramy kasę na leczenie Michała

Wiadomości: REGION, Czarny Bór
Wtorek, 14 lutego 2017, 12:04
Autor: red
Fot. organizatorzy
Fundacja Ulica Swoje Wie organizuje już II Bal Dobroczynny. Celem zbiórki jest pomoc Michałkowi, u którego stwierdzono autyzm i wiele innych schorzeń; np. nadwzroczność czy w ostatnim czasie nadciśnienie.

Zebrane fundusze konieczne są na wizyty u specjalistów tj; psychiatra, psycholog, okulista i neurolog.

Działania fundacji można wesprzeć zakupując cegiełkę na bal a przede wszystkim przyjść i dobrze się bawić przy wspaniałych wykonawcach i wziąć udział w licytacjach, gdzie jest kilka perełek do wylicytowania.

Na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy przy akompaniamencie zespołu Pająki znanych i lubianych. Gościem specjalnym są państwo Sokolniccy oraz popularny zespół Gentlemans i kilka niespodzianek.

Nie może Was zabraknąć, dajcie cząstkę siebie. Zachęcamy również do wpłat z 1% na rzecz j fundacji, to wspomoże działania.

Bal odbędzie się w Karczmie Kamiennej w Czarnym Borze już 25 lutego. Prowadzącym będzie Jacek Dżej Dżej Jedrzejak z zespołu Big Cyc. Ponadto pojawią się goście specjalni Agnieszka Świerczyńska-Sokolnicka i Wojtek Sokolnicki, 
Krzysztof Kurnyta ze swoim saksofonem,
 Grupa Ognia Impuls, 
zespół Pająki będzie prosił do tańca, odbędzie się pokaz tańca towarzyskiego, zagra zespół Gentleman's, pokaz mody Słowiański Jedwab zaprezentuje Estera Grabarczyk, a dodatkowo odbędzie się licytacja cennych przedmiotów od darczyńców, loteria fantowa z bardzo cennymi fantami, również podarowanymi przez wspaniałych ludzi.

Będzie też fotobudka, w której zrobicie sobie Państwo zdjęcia z tej niezapomnianej imprezy oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek. Na pewno nie będziecie się nudzić. Kochani pamiętajcie, że cel jest ważny i nie zapominajcie, że robimy to z serca dla małego bohatera.

Więcej informacji pod nr tel
Joanna 885 283 746
Dorota 796 413 744
Magdalena 577 297525.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group