Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4079
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Zbliża się EvolucJA

Piątek, 30 kwietnia 2021, 6:31
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Zbliża się EvolucJA
Fot. WOK Wałbrzych
EvolucJA – daj się zainspirować – tak nazywa się event, który już za niecałe 6 tygodni będzie inspirować do zmian swojego życia, kariery, postrzegania siebie i tego co wokół nas. To wydarzenie skierowane zwłaszcza do kobiet, które poszukują możliwości rozwoju i osiągnięcia sukcesu.

5 i 6 czerwca 2021 roku zapraszamy na wartościowe warsztaty rozwojowe, spotkania z psychologami, coachami, praktykami biznesu, ekspertami w swoich dziedzinach. A do tego na deser Paweł Tkaczyk, specjalista budowania marek i Natalia de Barbaro, autorka „Czułej przewodniczki”, książki, która zmieniła już życie wielu kobiet.

– Taka jest też idea eventu evolucJA – my też chcemy pomóc zmieniać, pokazywać drogi, możliwości. To wszystko można zrobić, jeśli sobie uwiadomimy, że coś nas uwiera, że jest ten przysłowiowy kamyk w bucie, który przeszkadza i coś należy z nim zrobić. Dlatego ewolucja, a nie rewolucja. Powoli, małymi krokami – ale w zgodzie z własnymi przekonaniami i wartościami – mówi Sylwia Petryna, pomysłodawczyni wydarzenia, właścicielka Petra Consulting firmy, które organizuje wydarzenie razem z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury.

Tak zrodził się także projekt #PlanetaKobiet, który pomaga odkrywać kobietom pierwiastki mocy.

– Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z kobietami wyodrębniliśmy trzy takie pierwiastki, które pomagają osiągnąć sukces w znaczeniu bardzo szerokim. To samoświadomość, uważność i przedsiębiorczość. Pomagamy kobietom odkryć te pierwiastki i wykorzystać dla własnego rozwoju.

Bo wiele z nas czuje – mniej lub bardziej wyraźnie – że potrzebuje zmian w swoim życiu, ale się ich boi, boi się reakcji otoczenia, bliskich. Wiele z nas tkwi od lat w schematach i już się do nich po prostu przyzwyczaiłyśmy – zapominając, że może być inaczej. Że nasze życie może być pełniejsze, w zgodzie z naszymi potrzebami, wartościami. Z zgodzie z samą sobą. W pełni.

EvolucJA może w tym pomóc, pokazać ścieżki i możliwości, a każdy sam wybierze, co „w duszy zagra”.

Event odbywa się w formule on-line. Program i prelegentów znajdziecie tutaj: https://evolucja.biz/

Organizatorzy przygotowali specjalne bonusy:

– do końca kwietnia w ramach biletu 2-dniowego każdy otrzyma PREZENT w wysokości 100 zł do wykorzystania na 5-godzinne pigułki wiedzy, z biletem 1-dniowym uczestnik otrzyma PREZENT w postaci bezpłatnego audiobooka lub ebooka „My name is Woman…BiznesWoman” – książki, która pokazuje, jak osiągać swoje cele bazując na własnej wiedzy i doświadczeniu. Fragment książki można pobrać z tej strony: https://sklep.petraconsulting.pl/sklep/produkty/e-booki/my-name-is-woman-bizneswoman-e-book/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group