Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zbliża się jubileusz Głuszycy

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Sobota, 17 grudnia 2011, 11:10
Aktualizacja: 11:11
Autor: opr. PAW
Fot. UM w Głuszycy
Rok 2012 to czas jubileuszu 50–lecia praw miejskich Głuszycy.

To niewątpliwie doskonała okazja, aby wzmocnić działania służące nie tylko zintegrowaniu lokalnej społeczności, ale pokazaniu walorów Głuszycy gościom odwiedzającym gminę. Dlatego na początku listopada 2011 roku ogłoszony został konkurs na logo i hasło promocyjne Głuszycy.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego gminy Głuszyca i jej hasła promocyjnego, charakteryzującego się wysokim poziomem artystycznym i estetycznym. Logo i hasło będą używane w materiałach informacyjnych i promocyjnych gminy Głuszyca, w tym m.in. w publikacjach drukowanych i elektronicznych, grafice internetowej, banerach, publikacjach prasowych, albumowych, katalogach itp.

Do konkursu mogą przystąpić osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, indywidualnie lub zespołowo. Prace konkursowe należy nadesłać przesyłką poleconą na adres Urzędu Miejskiego w Głuszycy do 31 grudnia 2011 roku. Przewidywana jest jedna nagroda główna o wartości 3000 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później jak do końca lutego 2012 roku.

Źródło: www.gluszyca.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group