Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3684
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zdenek Bina w A’propos – bilety do wygrania

Środa, 30 marca 2011, 12:49
Aktualizacja: Niedziela, 3 kwietnia 2011, 11:16
Autor: red
Wałbrzych: Zdenek Bina w A’propos – bilety do wygrania
Fot. organizatorzy
W najbliższa sobotę 2 kwietnia w wałbrzyskim klubie A’propos zagra Zdenek Bina. Mamy podwójną wejściówkę na ten koncert.

Koncert Zdenka Biny odbędzie się w najbliższą sobotę 2 kwietnia o godzinie 20.00 w klubie A’propos.

By wygrać podwójną wejściówkę na ten koncert, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Zdenek Bina jest Czechem?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:ZB.TAK lub PT.KONW:ZB.NIE

Na odpowiedzi czekamy do soboty 2 kwietnia do godziny 8.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie. Cena smsa 1 zł + VAT.

W grudniu 2009 roku rozpadł się jeden z ciekawszych zespołów czeskich, -123min. Założyciel zespołu i niekwestionowany lider wprowadził w życie kiełkujący od lat pomysł, grania akustycznie. 31 grudnia w czeskiej telewizji pojawił się w Nocy z Aniołem duet Zdenka Biny z Janem Urbancem. W muzyce duetu czuć rockową tradycję Minut, jazzowe inklinacje i swobodę, niczym nieskrępowaną wyobraźnię, pozwalającą na podróże w odległe
rejony, często w takie, gdzie jazzowy czy rockowy muzyk, z różnych powodów, by się nie zapuścił. Jest to muzyka grana z pasją, ale i wyczuciem, zabarwiona humorem.

Muzycy budują skromnymi na pozór środkami nastrój balansujący od zadumy i melancholii po karnawałową zabawę. Muzyka zmieniając nastroje wędruje przez różne konwencje i miejsca na ziemi. Kompozycje, w dużej mierze improwizowane, nie mają wiele wspólnego z nasuwającą się na myśl, przy tym zestawie instrumentów, Hiszpanią. Rytmy pochodzą raczej z Południowej Ameryki, Afryki czy Azji, choć to też tylko przyprawa, fascynacje. Zdenek jest główną postacią przedstawienia, oprowadza po swoim świecie opowiadając własne historie nieco chaotyczne, rozbiegane,

Zapraszamy Państwa na tą niesamowitą podróż pełną emocji i dobrej muzyki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group