Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3160
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zdjęcia Jerzego Brożka w WOK–u

Niedziela, 17 lutego 2019, 6:42
Aktualizacja: 10:22
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Zdjęcia Jerzego Brożka w WOK–u
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Centrum, Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wernisaż autorskiej wystawy fotografii Jerzego Brożka.

Tytuł i przewodni temat wystawy brzmi "Dookoła Chełmca". Góra Chełmiec to element, który jest obecny na każdym z prezentowanych zdjęć, jest to motyw łączący wszystkie fotografie. Chełmiec i cały Masyw Chełmca prezentowany jest w sposób oryginalny, niecodzienny, z różnych perspektyw, w różnych godzinach i porach roku, widziany zarówno z terenu naszego miasta jak i z okalających Wałbrzych łąk, pól, leśnych duktów czy hałd.

O autorze zdjęć opowiadał wczoraj Alek Ziółkowski. Natomiast Jerzy Brożek wyjaśnił, że Chełmiec to góra, którą widzi codziennie z racji miejsca zamieszkania i to go zainspirowało do stworzenia całej serii zdjęć, prezentowanych podczas wystawy. Organizatorem wystawy jest Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej, a współorganizatorem Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Wystawę można oglądać przez najbliższe trzy tygodnie.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
1
14%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group