Janków Przygodzki: Zdobyły Janków Przygodzki

Niedziela, 12 listopada 2023, 11:10
Aktualizacja: 11:24
Siatkarki II–ligowego MKS–u Chełmca Wałbrzych przywiozły z wyjazdowego starcia cenne 2 punkty.

Mecz w Jankowie Przygodzkim był bardzo zacięty i wyrównany. Pierwsza partia była wyrównana do stanu po 21, ale lepiej końcówkę rozegrały nasze siatkarki i wygrały do 21. W drugiej partii trwała jeszcze bardziej zacięta walka, ale w końcówce tym razem więcej zimnej krwi zachowały gospodynie i wygrały seta do 25. Trzecia partia to pokazowa gra podopiecznych Marka Olczyka. Nasze panie nie dały przeciwniczkom żadnych szans i wygrały do 15. W czwartym secie role znów się odwróciły. Barycz zagrała lepiej, a nasze się trochę zdekoncentrowały i w efekcie miejscowe wygrały seta do 19. O wygranej w meczu zadecydował więc tie break. Na szczęście w tym decydującym secie wałbrzyszanki pokazały charakter i drzemiący w nich potencjał i pewnie wygrały do 9, a cały mecz 3-2.

Barycz Janków Przygodzki - MKS Chełmiec Wałbrzych 2-3 (22-25, 27-25, 15-25, 25-19, 9-15)