Czytających: 3683

Jedlina-Zdrój: Zdrój na plus

Wtorek, 18 lutego 2020, 9:52
Aktualizacja: 11:55
Piłkarze Zdroju Jedlina–Zdrój w meczu kontrolnym pokonali 4–2 Olimpię Kamienna Góra.

Mecz rozegrany został na sztucznej murawie wałbrzyskiego Aqua-Zdroju. Reprezentant wałbrzyskiej klasy okręgowej Zdrój wygrał spotkanie 4:2 (3:2). Dwa trafienie dla Olimpii zapisał na swoim koncie Sochacki. Także dwa gole, jednak dla przeciwników zdobył Lipiński, były zawodnik Olimpii. Kolejne dorzucili Dos Santos i Kacprzyk. Bramkarz Olimpii Cisowski obronił nawet rzut karny. Pierwsza połowa była ciekawa w wykonaniu obu ekip, niestety po przerwie z boiska wiało nudą.

Zdrój: Michał Trzepak - Marcin Chołuj, Łukasz Samiec, Dominik Dudek, Krzysztof Bednarz, Jonatan Dos Santos Pereira, Maciej Piwoński, Mateusz Trojak, Jarosław Piątek, Paweł Zasada, Rafał Lipiński oraz Rafał Chabrowski, Maksymilian Kacprzyk, Aleksander Sitko. Trener: Radosław Kwiatkowski.