Czwartek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 4599
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zepchnął go ze schodów

Wtorek, 23 maja 2023, 9:26
Autor: red
Wałbrzych: Zepchnął go ze schodów
Fot. KMP Wałbrzych
O tym, że konflikty należy rozwiązywać bez niepotrzebnych emocji, przekonało się dwóch wałbrzyszan. Podczas sprzeczki w jednym z budynków na Białym Kamieniu 42–latek zepchnął ze schodów 41–latka. W wyniku tego zdarzenia młodszy z mężczyzn trafił do szpitala, gdzie okazało się, że niestety, ale doznał m.in. poważnych obrażeń jednej z rąk.

Był czwartkowy wieczór, kiedy dyżurny pierwszego komisariatu otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Wynikało z niego, że w jednym z budynków w dzielnicy Biały Kamień doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma wałbrzyszanami. Utarczka słowna zakończyła się ostatecznie aktem agresji. Starszy z mężczyzn zepchnął młodszego ze schodów. Jak ustalili policjanci, całe zajście było reakcją na wcześniejszy konflikt pomiędzy dziećmi obu mężczyzn. Chodziło o kwestie wychowawcze. 41-latek przyszedł to właśnie wyjaśnić do 42-latka.

Niestety zamiast porozumienia, doszło do przykrej sytuacji, która zakończyła się wizytą młodszego z mężczyzn w szpitalu. Okazało się, że w wyniku upadku 41-latek doznał m.in. poważniejszych obrażeń ręki, dlatego też po zgromadzeniu pełnego materiału dowodowego, następnego dnia 42-latek usłyszał zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu u pokrzywdzonego. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. O losie starszego z wałbrzyszan zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
15
88%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group