Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5004
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zibrow wychylił się z cienia

Sobota, 2 lipca 2011, 8:44
Aktualizacja: 8:46
Autor: Sven
Wałbrzych: Zibrow wychylił się z cienia
Fot. użyczone
Nie jest łatwo odejść z polityki. Podobno wciąga i uzależnia. Andrzej Zibrow, od kilku dni osoba prywatna, powrócił na chwilę z „innych obszarów aktywności” listem do mediów.

Podobnie miał Piotr Kruczkowski po odejściu z Ratusza. Rozesłał wówczas do wałbrzyszan widokówkę. Na jej odwrocie pisał o naszych wspólnych sukcesach i problemach, by zakończyć: „Dziękuję Wam, Wałbrzyszanie, za wspólna pracę na rzecz naszego miasta. Za radość ze wspólnych sukcesów i wsparcie w trudnych chwilach. To wielki zaszczyt służyć Państwu i zapewniam, że ta służba nigdy nie ustanie”.

Andrzej Zibrow niczego nie obiecuje, choć w jednym miejscu pisze: „ …Kandydatem na Prezydenta się bywa … ” Czyżby jednak to nie był koniec?

Oto list Andrzeja Zibrowa do mediów:

Szanowni Państwo!

W związku ze zmianą moich planów i zaangażowaniem się w inne obszary aktywności, w tym gospodarcze, pragnę serdecznie podziękować wałbrzyskim mediom za dotychczasowe i wzajemne relacje partnerskie.
Przepraszam również, gdyby ktoś z Państwa poczuł się urażony podczas moich wystąpień publicznych bądź konferencji prasowych. Kandydatem na Prezydenta się bywa, człowiekiem się jest.

Jestem zawsze do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem
Andrzej Zibrow

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group