Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3624
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ziemniaczana uczta

Wiadomości: Świebodzice
Środa, 10 października 2012, 6:15
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W sobotę mieszkańcy Świebodzic w promieniach słońca bawili się całymi rodzinami na Święcie Ziemniaka. Organizatorami imprezy byli: Urząd Miejski w Świebodzicach, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach, OSiR, SP nr 3, Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 3, Zespół Szkół Podstawowo–Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi.

Wszyscy, którzy przybyli na Święto Ziemniaka mogli przekonać się, ile niespodzianek zostało przygotowanych przez organizatorów tej imprezy. Główną atrakcją tego święta był oczywiście ziemniak, przygotowany pod różnymi postaciami. Nie zabrakło tradycyjnych frytek, ziemniaków pieczonych w popiele, a nawet na grillu. Podobnie jak w latach ubiegłych rodzice i nauczyciele stanęli na wysokości zadania i śmiało można powiedzieć, że uwijali się jak mrówki przy stoiskach z ciastami, sałatkami, tostami, za ich smakołykami ustawiały się długie kolejki.

O oprawę artystyczną imprezy zadbali uczniowie i przedszkolaki, którzy przygotowali bardzo ciekawe występy taneczno - wokalne. Nie zabrakło także tańczących dziewczyn z zespołu Gang The Funk, były zamki dmuchane, trampolina oraz loteria fantowa.

O dobre humory dzieci zadbały animatorki, które zachęcały do zabawy najmłodsze dzieci. Przy SP nr 3 pojawiły się także pluszaki: Sowa Świebodka, Słoń ze Skoku oraz dwie sympatyczne Mrówki z nowo otwartego marketu PSB Mrówka.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group