Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 3984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Zjednoczeni Pasją świętowali 2 rocznicę działalności

Poniedziałek, 3 lutego 2014, 6:20
Autor: opr.red.
Walim: Zjednoczeni Pasją świętowali 2 rocznicę działalności
Fot. użyczone/www.walim.pl
Ludzie, którym na sercu leży turystyka i jej rozwój, stworzyli w 2012 roku grupę „Kraina Sowiogórskich Tajemnic – Zjednoczeni Pasją”. W skład grupy wchodzą przedstawiciele Urzędu Gminy w Walimiu oraz przedsiębiorcy z terenu gminy, działający w zakresie turystyki.

Zjednoczeni Pasją spotykają się regularnie, raz w miesiącu, aby wspólnie wspierać i promować turystyczny wizerunek Gminy Walim. Wspólnie wypracowali wizerunek atrakcji turystycznych, które zostały pokazane na mapie pn. Największe Atrakcje Gminy Walim. Mapy można spotkać na terenie Gminy Walim.

Przygotowano też wersję mapy Największe Atrakcje Gminy Walim w formacie A4 z opisami przybliżającymi turyście naszą gminę. Ale najważniejsze jest to, że wszyscy współpracują w zakresie promowania turystycznych walorów naszej gminy, realizują wspólne inicjatywy, po to, aby turyści chętnie odwiedzali naszą gminę i do nas wracali. Dla uczczenia 2 rocznicy połączonych działań na rzecz rozwoju turystyki, Zjednoczeni Pasją spotkali się na uroczystej kolacji.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group