Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 5510
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Złapali dwóch w jednym miejscu

Czwartek, 16 listopada 2023, 6:48
Autor: red
Wałbrzych: Złapali dwóch w jednym miejscu
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci pierwszego komisariatu wczoraj o poranku udali się do jednego z mieszkań na Starym Zdroju, gdzie mieli przebywać dwaj poszukiwani mężczyźni. Obaj ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości wałbrzyszanie byli zaskoczeni wizytą mundurowych. S

Do interwencji doszło w jednym z mieszkań przy ul. Kuracyjnej w Wałbrzychu wczoraj około godziny 8:00. Obaj ukrywający się lokatorzy nie kryli zaskoczenia, że odwiedzili ich policjanci. W trakcie legitymowania funkcjonariusze potwierdzili, że 35-letni mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za uporczywe nękanie innej osoby oraz paserstwo i teraz 13 miesięcy i 20 dni spędzi w więzieniu. Wałbrzyszanin został przewieziony przez mundurowych do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd ostatecznie trafi do wyznaczonego zakładu karnego na terenie kraju.

Inny powód zatrzymania był natomiast znajdującego się tym samym w mieszkaniu 31-latka. Policjanci ustalili, że to właśnie ten mężczyzna jest poszukiwany do prowadzonych dwóch postępowań karnych związanych z oszustwami. Wałbrzyszanin od dłuższego czasu nie chciał stawić się przed Prokuraturą Rejonową w Tczewie i Prokuraturą Rejonową w Oławie. Po niezbędnych wykonanych przez mundurowych czynnościach 31-latek ostatecznie został zwolniony.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
20%
Złości
5
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group