Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2747
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Złote Gody w Głuszycy

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Niedziela, 25 listopada 2012, 15:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 listopada 2012, 7:33
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
23 listopada w głuszyckim Centrum Kultury miała miejsce kolejna miła i wzruszająca uroczystość: Jubileusz Par Małżeńskich. Z zaproszenia skorzystało 37 par.

Obchodzono pięćdziesięciolecie, czterdziestolecie, trzydziestolecie i dwudziestopięciolecie małżeństwa. Przybyłych gości przywitała dyrektor Centrum Kultury w Głuszycy - Monika Bisek-Grąz. Następnie głos zabrała Alicja Ogorzelec – burmistrz Głuszycy, która złożyła gratulacje i życzenia wszystkim jubilatom. Burmistrz wręczyła parze z najdłuższym „stażem” – 50 lat – medal od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisława Komorowskiego.

Część oficjalna obejmowała również wręczenie dyplomów wszystkim parom obchodzącym jubileusz. W części artystycznej zaprezentowała się młodzież z głuszyckiego Zespołu Szkół. Zebrani goście mogli wysłuchać melodyjnych piosenek, dawkę humoru wprowadził kabaret „Zarzecze”. W tym miejscu warto zaznaczyć, że wszystkie wypieki, które znalazły się na stołach przygotowanych przez organizatorów dla przybyłych gości, zostały wykonane przez uczniów głuszyckiego Zespołu Szkół. Młodzież oprócz programu artystycznego i licznych atrakcji kulinarnych, zajmowała się także organizacją sali. Pary, które wzięły udział w tej jakże sympatycznej uroczystości, będą z pewnością długo i miło ją wspominać.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group