Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 3629
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Siedlce: Złote medale Mistrzostw Polski dla naszych zapaśniczek

Środa, 6 kwietnia 2011, 12:24
Aktualizacja: 20:12
Autor: MDvR
Siedlce: Złote medale Mistrzostw Polski dla naszych zapaśniczek
Fot. archiwum
Świetnie zaprezentowały się młode zapaśniczki Zagłębia Wałbrzych i Herosa Czarny Bór podczas rozgrywanych w miniony weekend w Siedlcach Mistrzostw Polski Juniorek.

W najlżejszej wadze -44kg po medal z najcenniejszego kruszcu sięgnęła Agata Łagoźna z Zagłębia Wałbrzych, która uporała się kolejno z Dorotą Ryś (Olimpijczyk Chełm), Katarzyną Olszewską (WLKS Siedlce), w finale pokonując Angelikę Dytrych (Cement Gryf Chełm).

Kolejne złoto trafiło do innej reprezentantki Zagłębia Natalii Ochal, która pokonując dwie zawodniczki Cementu Gryf Chełm Klaudię Lipińską i Ilonę Sobczyńską dotarła do walki finałowej, zresztą zakończonej sukcesem po zwycięstwie z Anną Albinoską (Mazowsze Teresin)

W Siedlcach waga -55kg była najmocniej i najliczniej obsadzona, a w niej na stracie stanęła Ilona Omilusik z Herosa Czarny Bór. Heroska rozpoczęła od wygranej z Klaudią Krukowską (CSiR Dąbrowa Górnicza). Następnie przez położenie na łopatki wygrała z Karoliną Wieczerzą (Cement-Gryf Chełm). W trzeciej, półfinałowej walce zwyciężyła Katarzynę Michalak (AZS AWF Warszawa), a w finale Sylwię Szulc (Sobieski Poznań).

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group