Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3033
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zmiany na stanowiskach

Poniedziałek, 18 stycznia 2021, 10:41
Aktualizacja: 12:42
Autor: red
Wałbrzych: Zmiany na stanowiskach
Fot. KMP Wałbrzych
Nowe zadania i kolejne zawodowe wyzwania czekają przed podinsp. Arkadiuszem Wojnowskim. Dotychczasowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie–Zdroju od soboty pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu i będzie miął pod sobą pion prewencji.

Dotychczasowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu – podinsp. Arkadiusz Wojnowski - służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku. Przez ponad 20 lat związany był z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, gdzie kolejno był policjantem, referentem, asystentem, specjalistą, dyżurnym, by ostatecznie w 2008 roku zostać zastępcą naczelnika tego wydziału. W grudniu 2016 roku podinsp. Arkadiusz Wojnowski przeniósł się do naszego miasta, gdzie przez blisko 4 lata pełnił służbę jako Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Od września 2020 roku do teraz był Zastępca Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu.

Nadzór na pionem kryminalnym – tak jak to było dotychczas - pozostaje na barkach mł. insp. Mariusza Kucharczyka. Nie będzie on jednak Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu, a powierzone mu zostały obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. Na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu pozostaje natomiast kom. Krzysztof Lewandowski, który z naszą jednostką związany jest od kwietnia 2018 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

5
17%
Cieszy
11
37%
Hahaha
1
3%
Nudzi
2
7%
Smuci
4
13%
Złości
7
23%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group