Sobota, 10 czerwca
Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty
Czytających: 5002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zmiany w komunikacji

Piątek, 27 sierpnia 2021, 11:20
Aktualizacja: 12:21
Autor: red
Wałbrzych: Zmiany w komunikacji
Fot. PAW
W związku z organizacją Toyota Półmaraton Wałbrzych, w niedzielę 29 sierpnia autobusy komunikacji miejskiej będą kursować nieco inaczej niż zazwyczaj.

> Linie: A, 11, 12 w kierunku Podgórza z ulicy Kolejowej skierowane zostanie ulicą Sikorskiego do ulicy Niepodległości, natomiast w drodze powrotnej w kierunku Starego Zdroju autobusy pojadą ul. Świdnicką, 11 Listopada do ul. Armii Krajowej omijając rejon Śródmieścia.

> Linia C, trasa przejazdu w kierunku Śródmieścia wydłużona zostanie każdym kursem do Galerii Victoria zamiast do Placu Solidarności, natomiast w drodze powrotnej autobusy z Galerii Victoria skierowane zastaną do Starego Zdroju ulicami: 1 Maja, II Armii, Andersa, Wańkowicza i Żeromskiego.

> Linia 2, w kierunku Sobięcina autobusy skierowane zostaną z ul. Kolejowej przez ul. Sikorskiego do ul. 1 Maja, natomiast w kierunku Piaskowej Góry autobusy z ul. 1 Maja kursować będą ul. Sikorskiego, Świdnicką, 11 Listopada do ul. Armii Krajowej omijając rejon Śródmieścia.

> Linia 5, w kierunku Rusinowej odjeżdżać będzie z przystanku Sikorskiego – Dojazdowa następnie przez ul. Sikorskiego, Świdnicką do Rusinowej i dalej przez ul. 11 Listopada do ul. Piłsudskiego (nawrót) na wysokości Placu Konstytucji 3 Maja i dalej ulicami 11 Listopada, Armii Krajowej, Kolejową do ul. Sikorskiego.

> Linia 15, kursy w kierunku Glinika Starego i Mieroszowa realizowane będą z przystanku Sikorskiego – Dojazdowa, w drodze powrotnej autobusy skierowane zostaną z ul. Sikorskiego, Świdnicką, ul. 11 Listopada do ul. Piłsudskiego (nawrót) na wysokości Placu Konstytucji 3 Maja i dalej ulicami 11 Listopada, Armii Krajowej, Kolejową do ul. Sikorskiego.

Dodatkowo na zamkniętym odcinku drogi pomiędzy Placem Tuwima a Dworcem Głównym z częstotliwością co 30 minut kursować będzie autobus zastępczy.

Twoja reakcja na artykuł?

8
25%
Cieszy
5
16%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
16
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group