Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 6797
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Znakomite fotografie przyrody

Piątek, 14 października 2022, 10:45
Aktualizacja: 11:47
Autor: red
Wałbrzych: Znakomite fotografie przyrody
Fot. organizatorzy
Dziś Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej i Ośrodek Społeczno Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" zorganizowali wydarzenie, podczas którego zaprezentowana została wystawa fotografii Eweliny i Wojciecha Świeściak „Zauroczeni przyrodą”.

Ewelina i Wojciech to pasjonaci fotografii, miłośnicy przyrody, ludzie obdarzeni wrażliwością w odbieraniu świata, ale również mistrzowie obiektywu, którzy w wysublimowany sposób wyczuwają niepowtarzalny moment i utrwalają wyjątkowy obraz. Potrafią wykorzystać darowaną przez pogodę chwilę, czy też stworzyć w przyrodzie kontekst do własnej ciekawej interpretacji. Swój talent wspierają wyjątkowymi cechami charakteru. Bo właśnie ich kreatywność, twórcza intuicja, cierpliwość, odporność na niewygody i umiejętność współdziałania przyczyniają się do ich znakomitych trofeów fotograficznych.

Zdecydowali, że chcą podzielić się ze swoimi odbiorcami tym, co dla nich ważne, piękne, zdobyte pasją, pracą i poświęceniem, warte by budowało emocje innych, by dawało możliwość poznawania na nowo znanego nam świata w niespodziewanie innych odsłonach. Niezwykłe ujęcia tajemniczego lasu, światła nie wiadomo skąd, zmieniającego wymowę krajobrazu, w którym mgły, dymy, cienie, promyki, zdają się czarować wyobraźnię. W naszych myślach powstają wtedy niesamowite interpretacje niuansów widocznych na fotografii, często niejednoznaczne w swojej wymowie, ale zawsze oryginalne i niepowtarzalne. Być może po tym, co zobaczyliśmy, zostaniemy zachęceni do spaceru o świcie po ścieżkach pobliskiego lasu, lub po wiosennej łąkowej rosie, czy szeleszczących jesiennych liściach w parku i tak jak Ewelina i Wojtek zauroczymy się pięknem natury.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group