Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3520
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Znaleźli czy ukradli portfel?

Czwartek, 5 listopada 2009, 13:08
Aktualizacja: 13:09
Autor: PW
Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali dwóch młodych mieszkańców miasta, którzy są podejrzewani o kradzież portfela mieszkance powiatu kamiennogórskiego. Podejrzani twierdzą jednak, że portfela nie ukradli, tylko go znaleźli na ulicy.

We wrześniu tego roku jedna z mieszkanek powiatu kamiennogórskiego zgłosiła na policję kradzież portfela, w którym miała pieniądze, dokumenty oraz kartę bankomatową. Kobieta nie potrafiła jednak powiedzieć funkcjonariuszom, czy portfel został jej skradziony, czy też zagubiła go podczas robienia zakupów.

Parę dni po zgłoszeniu zaginięcia portfela, policjanci ustalili, że ktoś posłużył się kartą bankomatową, która należała do pokrzywdzonej. Z tej karty zostało wypłaconych 1100 złotych. Policjanci trafili na trop dwóch mieszkańców Kamiennej Góry w wieku 22 i 23 lat. Zatrzymani mężczyźni przyznali się do wypłacenia 1100 złotych z bankomatu. Jednak zdecydowanie zaprzeczają, że to oni ukradli kobiecie portfel. Z ich relacji wynika, że portfel znaleźli na ulicy. Była w nim karta bankomatowa z numerem PIN i to skłoniło ich do wypłacenia pieniędzy z bankomatu.

Policjanci próbują teraz ustalić prawdziwy przebieg całego zdarzenia. Niemniej sprawcom grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group