Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2814
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Znamy finalistów OSiR Basket Ligi

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 12 kwietnia 2011, 18:29
Aktualizacja: Środa, 13 kwietnia 2011, 12:04
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Mecze półfinałowe rozgrywek OBL pod dyktando najlepszych ekip sezonu zasadniczego. Zarówno PHU Marcol, jak i AZET Packaging odprawiły swoich rywali z kwitkiem wygrywając w serii 2:0.

Wyniki

Mecze o miejsca 5–8

Labodent – Co Ja Mogę 58 : 56 (0:1 w serii)

Labodent: Marciniak 18, Możdżeń 16, Kuliński 10, Gorawski 8, Jankiewicz 4, Dębski 2, Pelesz 0

Co Ja Mogę: Kaczor 14, Trzop 13, Ciąpała 11, Chaiński 10, Gefert 8

Co Ja Mogę – Labodent 49:43 (1:1 w serii)

Co Ja Mogę: Chaiński 20, Wiarzbicki 12, Koj 6, Gefert 6, Chiniewicz 3, Ciąpała 2, Graczyk 0

Labodent: Gorawski 18, Marciniak 8, Iwicki 6, Kuliński 5, Pelesz 4, Łuczak 2, Dębski 0.

Cyfra Plus – Drink Team 20:0 wo

Drink Team – Cyfra Plus 55:82 (0:2 w serii awans Cyfra Plus)

Drink: Gottschalk 19, Dominiak 12, Pomjan 11, Kosyl 9, Kustra 4

Cyfra: Dworak A. 24, Dworak W. 19, Milewski 14, Karnasiewicz 13, Stawiarz 8, Szyda 4

Mecze o miejsca 1-4

AZET Packaging – RMC Basket 77:58 (1:0 w serii)

AZET: Narnicki 38, Wojdyła 16, Strzelec T. 9, Pełczyński 7, Strzelec G. 5, Sałata 2, Żydek 0

RMC: Urbanowski 20, Szymonik 12, Zeszut R. 12, Prusik 8, Olejnik 4, Zygart 2, Sałata 0

Faul techniczny: Rafał Zygart

RMC Basket – AZET Packaging 49:69 (0:2 awans do finału AZET)

RMC: Zeszut R. 19, Szymonik 10, Krzywicki 6, Fedorowicz 6, Urbanowski 5, Olejnik 3

AZET: Narnicki 31, Strzelec T. 12, Wojdyła 10, Sałata 9, Pełczyński 7, Strzelec G. 0

PHU Marcol – Partner Plus Nieruchomości 63:46 (1:0 w serii)

Marcol: Włochal 23, Guzal 11, Kozłowski 10, Piątkowski 7, Warmiłło 4, Ksoll 4, Rutana 4, Wincek 0

Partner: Rąk 12, Solarewicz 9, Domoradzki 9, Frydryszak 8, Gapiński 4, Kmiecik 2, Kurcz 2

Partner Plus Nieruchomości – PHU Marcol 50:54 (0:2 awans do finału Marcol)

Partner: Bujnowski 15, Frydryszak 13, Solarewicz 9, Rąk 6, Gapiński 3, Kmiecik 2, Domoradzki 2

Marcol: Włochal 16, Piątkowski 13, Warmiłło 11, Bielewicz 6, Guzal 4, Kozłowski 2, Wincek 2, Ksoll 0.

Faule techniczne: Tomasz Kmiecik i Jarosław Wincek

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group